Yatak Yıkama

You are here: Home » Yatak Yıkama

Sağlık her şeyin ötesindedir. Bu nedenle uyuduğumuz yer çok önemlidir. Yataklar yoğun kullanım nedeniyle kirlenirler. Özellikle ter ve toza maruz kaldıkları için yatak içinde mite ve bakteriler ürer. Bu bakteri ve mite ve akarlar sıradan temizlik yolları ile temizlenemezler. Bu işi profesyonellerine bırakmak gerekmektedir. Her yatak yıkama ürünü koltuğu temizleyecek diye bir kaide yoktur. Firmamız anti mite ve anti bakteri ürünlerin Avrupa’nın Hijyen konusunda önde gelen en gelişmiş ülkelerinden temin etmektedir.
yatak_yikama4
Yatak yıkama sistemimiz kendimize özel kurallardan oluşmaktadır. Sıradan yıkama yöntemlerinin aksine bu iş için özel olarak fırça ürettirmekte ve yeterince kuruluk sağlamak içinde yine özel üretim makineler kullanmaktayız. Bu makineler ile yıkamış olduğumuz yataklar genellikle aynı gün kullanıma hazır hale gelmektedir. %100 Hijyen hedefi ile çıkmış olduğumuz bu yolda uzun yıllar yapmış olduğumuz araştırmalar ile artık koltuklarınızı tam Hijyen’e kavuşturuyoruz.

Alanında uzman personellerimizle İstanbul yatak yıkama servislerimiz ve Türkiye’nin en iyi yıkama makineleri ile kusursuz yatak temizleme hizmetini evlerinize kadar getiriyoruz. Verdiğimiz bu hizmette sorun olduğu taktirde 2.servisi ücretsiz olarak sunuyoruz. Bizim tüm servislerimiz firmamız garantisi ile yapılır. Sözde temizliği her firma verebilir ancak biz bu temizlik hizmetini özde veriyoruz. Beğeneceksiniz buna garanti veriyoruz. Beğenmediğiniz zaman ücrette almıyoruz.

Show Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir