Sandalye Yıkama

You are here: Home » Sandalye Yıkama

Yemek takımlarının vazgeçilmezleri olan sandalyeleriniz genelde yemek lekelerine, yağlara ve şekerli içeceklere maruz kalırlar. Bu nedenle yıkamaları oldukça zordur. Lekelerini çıkarmak epey zaman ve emek istemektedir. Misafirlerini sandalyelerinize oturduklarında lekelerini ya da kirliliklerini görsün ister misiniz? Tabii ki hiçbir bayan bunu istemez. Bu leke ve kirlerden kurtulmanın yolu oldukça basittir. Profesyonel hizmet sunan işinin ehli firmalar kolayca bu lekeleri temizlemektedirler. İstanbul sandalye yıkama servislerimiz kısa sürelerde ev sandalyelerinizi temizleme garantisi sunuyorlar.
sandalye-yikama-7347288005
Ofis sandalyeleri içinde çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. İş yerlerinizdeki ofis sandalyelerinizi profesyonel servisimiz çok yerinde gelerek temizliyorlar. Nasıl mı? Gayet basit. Öncelik olarak sandalyeleriniz kesinlikle fabrikamıza götürülmez. Sandalyeyi götürmemiz size iş gücü kaybı doğurur. Nakliye zamanı olduk ve fabrikada yıkanma süresi 2-3 günü bulmaktadır. Bu nedenle biz bu hizmeti yerinde yıkama sistemi ile sunuyoruz. Bu sistemi ekibimiz sandalyenizi olduğu yerde profesyonel makine ve şampuanlarla çok kısa sürede temizleyerek öncelikle görünüm olarak kusursuz hale getirirken aynı zamanda kokularından arındırarak kusursuz hale getirmektedir.

Yıkama yapılan sandalyeler kurumaya bırakıldıktan sonra genellikle 6 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Bu sayede iş yerinde çalışmaya devam edebilir ve iş gücü kaybına uğramazsınız. Şirketlerini düşünen patronların birinci tercihi olmaya devam ediyoruz. Pratik çözümlerimiz ile tüm temizlik alanlarında sizi düşünüyoruz. Kesintisiz hizmetimizle dilediğiniz an yanınızda olmaya devam ediyoruz.

İstanbul sandalye yıkama servislerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Show Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir