Koltuk Yıkama

You are here: Home » Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama üzerine pek çok farklı firma her ilde aktif olarak hizmet vermektedir. Koltukların yıkanmasındaki temizlik işlevi ile kullanılan kimyasal şampuan ve temizleyiciler her firma tarafından aynı kalitede seçilmemektedir. Bir defaya mahsus olarak temizlenmiş olarak görünen koltuklarınızın bir süre sonra yıpranmaya başladığına seyirci olabilirsiniz. Koltuk kumaşlarında kullanılan pamuk ve polyester oranı farklılık göster. Fakat her biri kumaş türü deri olsa bile kimyasallar ile tepkimeler sonucunda aşınmalara uğrar.
IMG-20150324-WA0013
Aşınma yıpranmaya eşdeğerdir ve bir süre sonra o çok beğenerek aldığınız koltuklarınızda yıpranmalar meydana gelir.Koltukların yıpranmasından daha da önemlisi deri dokusu ile dokunarak vücudumuza temas eden koltuklardaki kimyasalların tenimizden bizlere geçmesidir. Kan dolaşımındaki konsantrasyonu bozarak zararlı maddelerin vücudumuza girmesine neden olurlar. Bu nedenle koltuk yıkama sırasında kullanılan kimyasalların sağlığa uygun olması çok önemlidir. Bizler koltuk yıkama firması olarak hizmet verdiğimiz sektörde tamamen doğal şampuanlar ile ısıl işlem uygulayarak çalışıyoruz.
IMG-20150324-WA0023
Üst teknoloji cihazlarımızın güç yüksekliği sayesinde hızlı ve derin temizlik yapıyoruz. Koltuklarınızın ilk gün aldığınızdan daha da temiz olmasını istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. Her seferinde tekrar bizimle çalışmak isteyebileceğiniz düşüncesi ile temiz ve saygıda kusur etmeden hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Koltuklarınızda var olan lekelere karşı uyguladığımız özel teknikli şampuan ve cihazlarımız ile lekelere veda edebilirsiniz. Sektörde öne çıkan firmalardan olmanın gururu ile uygun fiyat cazibesi sunuyor ve koltuklarınızı temizliyoruz.

Show Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir