Anadolu Yakası Koltuk Yıkama

You are here: Home » Anadolu Yakası Koltuk Yıkama

İstanbul Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere firmamız tek fiyattan koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Profesyonel yıkama denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden bir tanesi olarak kesintisiz hizmete devam ediyoruz.
IMG-20150324-WA0007
Koltukların temizliği tüm ev hanımları için çok önemlidir. Bir evin temizliğini gösteren en önemli unsurlardan biri koltuklarınızdır. Sık kullanılan bu eşyalarımızı temiz tutmak oldukça değildir. Çocuklarımız, evcil hayvanlarımız yada evimizin en sakar insanı koltukların kirlenmesi için devamlı iş başındadırlar.Tabii bizde koltuklarınızı temiz tutabilmek için 7/24 hizmetinizdeyiz. Evlere, işyerlerine yada depolarınıza hizmet veriyoruz. Koltuklarınızın nerede olduğu hiç önemli değil. Elektrik ve su bulunan her yerde yıkama yapabiliyoruz.
IMG-20150324-WA0008
IMG-20150324-WA0015Anadolu yakasında devamlı aktif olan 4 servisimizle yaz kış demeden çalışıyoruz. Her mevsim yanınızdayız. Kulaktan dolma bilgilere kanmayın. Bazı kişiler sizlere kışın koltuk yıkanmaz şeklinde yanlış bilgiler veriyor olabilirler. Bu tamamen yanlış bir bilgidir. Yaz ve kış aylarına özgü yıkama şekillerimizle koltuklarınızı her mevsim temizleyebiliriz.

Koltuklarınızın temizliğini yaparken maximum özen gösteriyoruz. Yıkama firmalarında aranması gereken en önemli özellik yıkamanın ne ile yapıldığıdır. Günümüzde bulaşık deterjanı ile koltuk yıkayan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların çoğuda maalesef kayıtsız şekilde iş yapan korsanlardır. İnanılmaz komik rakamlarla hizmet veren bu kişiler çoğu zaman müşterilerini mağdur etmektedirler. Koltuklarınızın zarar görmesini istemiyorsanız mutlaka legal firmaları tercih edin.

Tüm İstanbul genelinde hizmette olan firmamız bitkisel yıkama şampuanları ile garantili hizmet vermektedir.

Show Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir